← Menu Zavřít →
TurboCAD CZ
TurboCAD a PDF
TurboCAD MAC CZ
Další CAD
DAEX DESIGN CZ
DAEX OPTIMALIZÁTOR CZ
Propojení na CNC, Pily, Pohodu...
TurboFLOORPLAN CZ
CAD-CAM
CNC-LASER-OPTIMALIZACE
OPTIMALIZACE pro PILY
Plug-iny pro TurboCAD
Symboly a materiály
Doplňky pro CAD
Moduly pro DAEX
Výuková videa
Mobil Apps
POHODA Ekonomika
Turbo Projekt
Další programy
Zkušební verze
2D kreslení
3D modelování
Vizualizace
Animace
Pro MAC
Virtuální realita
Symboly dle norem
PDF řešení
Stavební projekty
TZB - HVAC
Elektrotechnika
Modelace terénu
Liniové stavby
Návrhář Domu a Interiéru
Návrhář Zahrady
APP pro mobil a tablet
Konstrukce
Průmyslový Design
Symboly dle norem
3D tisk
Návrh interiéru a nábytku
Výroba
Propojení studií s výrobou
Propojení výroby se zákazníky
CAM
Optimalizace plošných prvků
Optimalizace délkových prvků
Nesting Centra
Řešení
CAD vizualizace
Produkty
Vizualizace Miroslav Trestanský, soutěžní projekt

STUDENTSKÉ PROJEKTY 2021 / 2022

Vážení přátelé, 

dovolujeme si Vás informovat o výsledcích veřejné soutěže třináctého ročník projektů v programu TurboCAD – STUDENTSKÉ PROJEKTY 2021 / 2022

Logo web - STUDENTSKÉ PROJEKTY 2021 / 2022
Soutěžní projekt v programu TurboCAD, Miroslav Trestansky
Soutěžní projekt v programu TurboCAD, Miroslav Trestansky
Vizualizace Miroslav Trestanský, soutěžní projekt

1. místo v hlavní kategorii
získal
Miroslav Tresťanský
Mendelova univerzita v Brně, Lesnická a dřevařská fakulta

vizualizace velikost 960x1024 - STUDENTSKÉ PROJEKTY 2021 / 2022
Soutěžní projekt v programu TurboCAD, Dominik Janoš
Soutěžní projekt v programu TurboCAD

2. místo v hlavní kategorii
získal
Dominik Janoš
Střední škol stavební a dřevozpracující Ostrava

soutěžní projekt, Martin Kocanda
Soutěžní projekt v programu TurboCAD, Martin Kocanda
Soutěžní projekt v programu TurboCAD, Martin Kocanda

3. místo v hlavní kategorii
získal
Martin Kocanda
Střední škola dopravy, obchodu a služeb Moravský Krumlov

Finálové projekty:

Filip Chudý, Martin Petr, Tomáš Hora ze Střední školy nábytkářské a obchodní Bystřice pod Hostýnem, Ondřej Chadima a Jakub Adam ze Střední školy technické a dopravní Gustava Habrmana Česká Třebová, Peter Šiška ze Strednej odbornej školy drevárskej a stavebné Krásno nad Kysucou, David Klíma, Martin Kocanda ze Střední školy dopravy, obchodu a služeb Moravský Krumlov, Dominik Janoš ze Střední školy stavební a dřevozpracující Ostrava – Zábřeh, Miroslava Bröstlová, Miroslava Vicianová, Miroslav Tresťanský z Mendelovy univerzity v Brně, Lesnická a dřevařská fakulta.

Touto cestou chceme poděkovat za pomoc s vyhodnocením soutěže odborné porotě:

Předseda doc. Ing. Josef Chladil, CSc, VUT Brno. Členové poroty: doc. Ing. Martin Böhm, Ph.D., ČVUT Praha, Ing. Jiří Tauber, Ph.D., Mendelu Brno, Mgr. Iveta Kováříková SŠDOS Moravský Krumlov , Ing. Tomáš Bílek SŠNO Bystřice pod Hostýnem, Ing. Jana Božeková SŠSŘ Bosonohy, Ing. Ondrej Vandák SOŠD Zvolen, Ing. Luděk Jekl SUPŠHN Hradec Králové, Ing. Josef Behuliak SPŠS Povážská Bystrica, Jindřich Růžička ředitel firmy Lenza, Petr Svoboda výrobní ředitel firmy Lenza.

Těšíme se na setkání v dalším ročníku soutěže s partnerskou Střední školou a vyšší odbornou školou uměleckou a řemeslnou Praha.

S pozdravem,
Eva Špinarová

Přihlásit

Nový účet

Heslo bude odesláno na Vaši e-mailovou adresu

Vaše osobní údaje budou použity ke zvýšení spokojenosti po celou dobu procházení tohoto webu, ke správě přístupu do vašeho účtu a k dalším účelům popsaným na stránce ochrana osobních údajů.