V programu TurboFLOORPLAN Dům & Interiér & Zahrada Pro

Domov – místo, kde relaxujeme a trávíme volný čas s rodinou nebo přáteli.

Možná již máte za sebou vlastní zkušenost s plánováním rekonstrukce starého domu či bytu nebo se zařizováním novostavby nábytkem a jeho vhodným rozmístěním, a proto víte, že to není vůbec jednoduchá záležitost.

V dnešní době, kdy k mnoha našim činnostem využíváme počítač, by bylo s podivem, kdyby neexistoval program pro návrh domu, interiéru a zahrady.

Rádi bychom Vám představili program pro navrhování celého domu, interiéru nebo zahrady. 

dum big - Navrhněte si sami svůj dům, byt, interiér a zahradu
archiv Špinar – software
archiv Špinar – software

TurboFLOORPLAN Dům & Interiér & Zahrada Pro CZ je skvělým pomocníkem pro návrh kuchyně, obývacího pokoje, koupelny, ložnice, pracovny, dětského pokoje, ale také zahrady, teras a okolí domu.

Protože program nevyžaduje žádné zvláštní odborné znalosti, je práce v něm zcela intuitivní. V programu se ke každé Vámi zvolené funkci ihned zobrazí krátké video a výstižná nápověda, jak v danou chvíli postupovat, a k tomu Vám program nabídne tipy na další užitečné funkce ve spojení s tím, co právě děláte.

Nemusíte se tedy obávat zdlouhavého listování v manuálu. Další výhodou je dobře fungující fórum uživatelů, kde na Váš dotaz dostanete odpověď.

TurboFLOORPLAN Dům & Interiér & Zahrada Pro CZ Vám pro tvorbu Vašich návrhů nabídne knihovnu prvků pro vytvoření a zařízení celého domu, jako jsou zdi, okna, dveře, světla, nábytek, krby a další doplňky. U zdí můžete nastavit výšku a tloušťku a dle Vaší potřeby navrhnout i vícepodlažní objekt nebo jen jednu místnost.

Každý prvek má své vlastnosti, jako je velikost, barva a textura, které je možné uživatelsky upravovat dle Vašich potřeb. K dispozici je škála barev a textur, které lze použít ve vašem návrhu. 

archiv Špinar – software
archiv Špinar – software
archiv Špinar – software
archiv Špinar – software

Jakmile máte návrh hotový, můžete si vytvořit fotorealistické vizualizace a animace, což je „třešnička na dortu“.

Váš návrh konečně bude vypadat jako realita a můžete si pohrát se stíny. Funkce „Materiálový štětec“ Vám pomůže během chvilky provést změnu barevnosti Vašeho návrhu.

Pouhým kliknutím změníte stěnám, podlahám a nábytku barvu nebo materiál. Díky tomu můžete experimentovat a velmi rychle vytvořit nepřeberné množství variant.

Vybráno z Galerie

Více informací o produktech v e-shopu